Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 22Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 22Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS