Chip Resistor Array YAGEO YC164-JR-07330RL Thick Film Surface Mount Component for SDRAM Applications
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 330Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 330Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS