Surface Mount Resistor Array YAGEO AF124-FR-0749R9L AEC Q200 Qualified High Reliability Ceramic Body
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 49.9Ω
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 49.9Ω 63mW ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays RoHS