Contact Now
Number of Resistors : 8
Number of Pins : 9
Tolerance : ±5%
Resistance : 1.2kΩ
Power(Watts) : 200mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 8 ±5% 1.2kΩ 200mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays RoHS