Contact Now
Number of Resistors : 5
Number of Pins : 10
Tolerance : ±2%
Resistance : 18kΩ
Power(Watts) : 200mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 5 ±2% 18kΩ 200mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays RoHS