chip resistor array YAGEO YC324-FK-07100RL suitable for various electronic circuit board assemblies
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 100Ω
Power(Watts) : 125mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 100Ω 125mW ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays RoHS