Contact Now
Number of Resistors : 8
Number of Pins : 10
Tolerance : ±5%
Resistance : 100kΩ
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 8 ±5% 100kΩ 63mW ±200ppm/℃ SMD-10P,4x2.1mm Resistor Networks, Arrays RoHS
Mfr. Part # : CND2A10YTTE104J
Model Number : CND2A10YTTE104J
Package : SMD-10P,4x2.1mm