EVER OHMS CRA034RF64R9P05 compact thick film array chip resistor suitable for automated placement
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 64.9Ω
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 64.9Ω 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS