Compact Thick Film Array Chip Resistor EVER OHMS CRA024RJ22R0Q10Z for Measuring Instruments and More
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 22Ω
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 22Ω 63mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS