Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 27Ω
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 27Ω 63mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS