thick film array chip resistor EVER OHMS CRA024RJ68RQ10 compatible with automatic placement machines
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 68Ω
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 68Ω 63mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS