Compact thick film array chip resistor EVER OHMS CRA024RJ4K7Q10 suitable for electronic applications
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 4.7kΩ
Power(Watts) : 63mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 4.7kΩ 63mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS