Surface Mount Thick Film Array Chip Resistor EVER OHMS CRA034RJ100KP05Z for Electronic Applications
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 100kΩ
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 100kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS