Thick Film Array Chip Resistor EVER OHMS CRA034RF20K0P05Z Suitable for High Speed Placement Machines
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 20kΩ
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 20kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS