EVER OHMS CRA034RJ560RP05 thick film array chip resistor designed for electronic component solutions
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 560Ω
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 560Ω 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS