Number of Pins : 8
Tolerance : ±1%
Resistance : 100Ω
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±1% 100Ω 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS