Thick film array chip resistors RALEC RTA02-2D220JTH for electronic applications and RoHS compliance
Contact Now
Number of Resistors : 2
Number of Pins : 4
Tolerance : ±5%
Resistance : 22Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 2 ±5% 22Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays RoHS