thick film array chip resistors RALEC RTA03-4D271JTP suitable for general electronic applications
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 270Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 270Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS