Durable Walsin WA04X103JTL chip resistor array with tin plated terminations and compact 0402x4 size
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 10kΩ
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 10kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS