Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 2.7kΩ
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 2.7kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS