Compact surface mount chip resistor array Walsin WA06X620JTL featuring performance and ceramic body
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 62Ω
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 62Ω 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS