chip resistor Samsung Electro-Mechanics RN104PJ820CS suitable for TV computer and mobile electronics
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 82Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 82Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays RoHS