Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 56kΩ
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 56kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays RoHS