Thick film array chip resistors RALEC RTA02-4D620JTH suitable for multiple electronic applications
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 62Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 62Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS