Surface mount resistor array Walsin WA06X101JTL with tin plated end terminations and RoHS compliance
Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 100Ω
Power(Watts) : 100mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 100Ω 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays RoHS