Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 150Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : ±200ppm/℃
Description : 4 ±5% 150Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays RoHS