Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitors Panasonic 4TPE220MI for Measuring and Optical Equipment
Contact Now
Capacitance : 220uF
Voltage Rating : 4V
Operating Temperature : -55℃~+105℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : 18mΩ@100kHz
Tolerance : ±20%
Description : 220uF ±20% 4V Tantalum Capacitors