Contact Now
Capacitance : 33uF
Voltage Rating : 10V
Equivalent Series Resistance(ESR) : 70mΩ@100kHz
Operating Temperature : -55℃~+105℃
Tolerance : ±20%
Description : 33uF ±20% 10V Tantalum Capacitors 1411