Contact Now
Capacitance : 680uF
Current - Leakage : -
Voltage Rating : 2.5V
Ripple Current : -
Equivalent Series Resistance(ESR) : 7mΩ@100kHz
Operating Temperature : -55℃~+105℃
Tolerance : ±20%
Description : 680uF ±20% 2.5V Tantalum Capacitors 2917