Contact Now
Capacitance : 470uF
Voltage Rating : 4V
Operating Temperature : -55℃~+105℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : 15mΩ@100kHz
Tolerance : ±20%
Description : 470uF ±20% 4V Tantalum Capacitors 15mΩ@100kHz 2917