Ceramic Capacitor Array FH 6124B102K500NT Four 0603 Chip Elements For Portable Communication Devices
Contact Now
Capacitance : 1nF
Circuit Type : Independent
Temperature Coefficient : X7R
Tolerance : ±10%
Voltage Rating : 50V
Number of Capacitors : 4
Description : 1nF Independent X7R ±10% 50V 0612 Capacitor Networks, Arrays RoHS