High Reliability JOEY MEF105J2A2AA220MA1 Component Designed for Long-Term in Electrical Applications
Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 100V
Capacitance : 1uF
Operating Temperature : -40℃~+105℃
Description : 1uF ±5% 100V Film Capacitor Through Hole P=5mm
Mfr. Part # : MEF105J2A2AA220MA1
Model Number : MEF105J2A2AA220MA1
Package : Through Hole,P=5mm