Precision JOEY MEF163J2J4AS4031A1 electronic part engineered for smooth operation in control systems
Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 630V
Capacitance : 16nF
Description : 16nF ±5% 630V Film Capacitor Through Hole P=10mm
Mfr. Part # : MEF163J2J4AS4031A1
Model Number : MEF163J2J4AS4031A1
Package : Through Hole,P=10mm