Versatile JOEY MEF124J2G3AS3031A1 part suitable for integration into various mechanical assemblies
Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 400V
Capacitance : 120nF
Description : 120nF ±5% 400V Film Capacitor Through Hole P=7.5mm
Mfr. Part # : MEF124J2G3AS3031A1
Model Number : MEF124J2G3AS3031A1
Package : Through Hole,P=7.5mm