Mfr. Part # : MPP824K400D01
Model Number : MPP824K400D01
| MPP155K250D03 | 1.5uF | K (10%) | 250VDC | 0.1% (at 20,1KHz) | C0.33uF IR30000M; C0.33uF IR*C5000S | C/C5%; DF0.4%; IR50% of specified value (1000 hours with 125% rated voltage at 85) | 40/105/21 | Pull2.2 LBS (5 sec) | Load of lead1.1 LBS (body bent 90 degrees and returned) |
| MPP474K630D05 | 0.47uF | K (10%) | 630VDC | 0.1% (at 20,1KHz) | C0.33uF IR30000M; C0.33uF IR*C5000S | C/C5%; DF0.4%; IR50% of specified value (1000 hours with 125% rated voltage at 85) | 40/105/21 | Pull2.2 LBS (5 sec) | Load of lead1.1 LBS (body bent 90 degrees and returned) |
| MPP824K400D01 | 0.82uF | K (10%) | 400VDC | 0.1% (at 20,1KHz) | C0.33uF IR30000M; C0.33uF IR*C5000S | C/C5%; DF0.4%; IR50% of specified value (1000 hours with 125% rated voltage at 85) | 40/105/21 | Pull2.2 LBS (5 sec) | Load of lead1.1 LBS (body bent 90 degrees and returned) |