Contact Now
Capacitance : 2.2uF
Voltage Rating : 25V
Operating Temperature : -55℃~+125℃
Equivalent Series Resistance(ESR) : 3.8Ω
Tolerance : ±20%
Description : 2.2uF ±20% 25V Tantalum Capacitors 3.8Ω 1411