Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 100V
Capacitance : 3.3nF
Dielectric Material : Metallized Polyester
Description : 3.3nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm
Mfr. Part # : W222A332JD5L00A00A
Model Number : W222A332JD5L00A00A
Package : Through Hole,P=5mm