Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 630V
Capacitance : 100nF
Operating Temperature : -40℃~+105℃
Dielectric Material : Metallized Polyester
Description : ±5% 630V 100nF -40℃~+105℃ Metallized Polyester Through Hole,P=5mm Thin Film Capacitors RoHS
Mfr. Part # : C212J10446P20001
Model Number : C212J10446P20001
Package : Through Hole,P=5mm