Flame retardant epoxy resin encapsulated capacitor W222A154JD5L00A00A metallized polyester film type
Contact Now
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 100V
Capacitance : 150nF
Dielectric Material : Metallized Polyester
Description : 150nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm
Mfr. Part # : W222A154JD5L00A00A
Model Number : W222A154JD5L00A00A
Package : Through Hole,P=5mm