Capacitor Dersonic CFC2A223JD0681 with non inductive winding and excellent self healing capabilities
Contact Now
Capacitance : 22nF
Operating Temperature : -40℃~+105℃
Tolerance : ±5%
Voltage Rating : 100V
Description : 22nF Film Capacitor ±5% 100V Through Hole P=7.5mm
Mfr. Part # : CFC2A223JD0681
Model Number : CFC2A223JD0681
Package : Through Hole,P=7.5mm