Electronic noise suppression component muRata BLM21PG221SH1D chip ferrite bead for circuit stability
Contact Now
Current Rating : 2A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 45mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 220Ω@100MHz
Description : 220Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 2A 45mΩ