High reliability superhigh current chip bead MINGSTAR CBM201209N-601 for impedance control solutions
Contact Now
Current Rating : 2A
DC Resistance(DCR) : 100mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 600Ω@100MHz
Description : 600Ω@100MHz Ferrite Bead 0805 2A 100mΩ