Chip Ferrite Bead muRata BLM31PG121SN1L Designed to Suppress High Frequency Noise in DC Power Lines
Contact Now
Current Rating : 3.5A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 20mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 120Ω@100MHz
Description : 120Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 1206 3.5A 20mΩ