Chip Ferrite Bead Cybermax CMBH2012S300USP Featuring Internal Silver Printed Layers for EMI Control
Contact Now
Current Rating : 5A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 30mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 30Ω@100MHz
Description : 30Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 5A 30mΩ