EMI Noise Filtering Component Cybermax CMBM1608G121HSP Multilayer Chip Ferrite Bead for Electronics
Contact Now
Current Rating : 600mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 200mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 120Ω@100MHz
Description : 120Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0603 600mA 200mΩ