SMD Multilayer Chip Ferrite Bead Cybermax CMBM2012G102FSP Featuring Sharp Impedance Characteristics
Contact Now
Current Rating : 500mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 400mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 1kΩ@100MHz
Description : 1kΩ@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 500mA 400mΩ