EMI Suppression High Current Chip Ferrite Bead Cybermax CMBH2012S600RSP for DC Power Line Protection
Contact Now
Current Rating : 4A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 35mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 60Ω@100MHz
Description : 60Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 4A 35mΩ