High Current Chip Ferrite Bead Cybermax CMBH2012S121QSP for EMI Suppression in Electronic Equipment
Contact Now
Current Rating : 3A
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 55mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 120Ω@100MHz
Description : 120Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 3A 55mΩ