SMD Multilayer Chip Ferrite Bead Cybermax CMBM2012G221HSP Designed for Effective EMI Noise Filtering
Contact Now
Current Rating : 600mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 250mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 220Ω@100MHz
Description : 220Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 600mA 250mΩ