Multilayer Ferrite Bead Cybermax CMBM1608G900HSP Providing Sharp Impedance at Desirable Frequencies
Contact Now
Current Rating : 600mA
Number of Circuits : 1
DC Resistance(DCR) : 150mΩ
Tolerance : ±25%
Impedance @ Frequency : 90Ω@100MHz
Description : 90Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0603 600mA 150mΩ